Püsimeik Tallinnas Härm OÜ - Rhino Horn
RhinoHorn logo

Kinnine nina? Allergia? Põskkoopa põletik? Norskamine? Rasedusest tingitud nina limaskestade turse?

Lihtne ja efektiivne abimees selliste probleemide ennetamiseks ja tervendamsieks on nina loputamine sooja soolveega. Kõrva– nina– kurguhaiguste arstid ülemaailma soovitavad! Rhino Horn™ on disainitud spetsiaalselt nii, et kannus oleva vee abil tekib loomulik surve, mis aitab soolveel ninast läbi voolata. See ongi ninaloputuskannu eelis süstalde, aerosooliga pihustite, ninaloputamispudelite ning ninaspreide ees, sest teised tekitavad tehisliku surve mis ärritab nina ja nina kõrvalurgete limaskestasid.

Ajalugu

Nina loputamine on levinud rahvameditsiini osa kõikjal maailmas, kuid ninaloputuse sünnimaaks peetakse Indiat. Ninaloputus on laialt levimas ka meie kultuuris, sest lääne meditsiini arstid on märganud ninaloputuse tulemuslikku toimet ravis ning seda toimet on kinnitatud ka paljude teadusuuringutega.

Lihtne ja turvaline

Ninakannu soolalahuse valmistamisel kasutage tavalist kodus olevat soola (NaCl)– ei ole vaja mingeid kalleid erisoolasid ega kemikaale. Kasutusel on ainult loomulik raskusjõud– ei mingit lisasurvet.

Kvaliteet

Yogaprosess AS on pühendunud sellele, et tuua inimesteni lihtne viis oma tervise eest hoolitsemiseks. Rhino Horn™ ninaloputuskannu kasutamisel saab kindel olla, et tootmisprotsessis on pööratud palju tähelepanu sellele, et üheski toote valmistamise etapis ei tekiks tootesse mürgiseid aineid.

Kasutamine ja juhendid

Rhino Horn ninaloputuskann puhastab lihtsalt, kuid põhjalikult nina erinevatest ärritajatest nagu tolm, õietolm, bakterid ja viirused. Vaja on vaid soola, sooja vett ja Rhino Horn™ ninaloputuskannu.

Rhino Horn Junior

Rhino Horn™ Junior on disainitud spetsiaalselt lastele vanuses 4–12 eluaastat (või kasutada vastavalt lapse oskustele). Rhino Horn™ Juniori suurus on 2/3 tavalise Rhino Horni™ ninakannu suurusest, et see mahuks mugavalt lapsele kätte.

Korduma kippuvad küsimused

Soovi korral võib Rhino Horni™ kasutada igapäevaselt. Erijuhtumitel, kui te reageerite õietolmule millel on just kõrghooaeg, kannatate külmetuse käes või on teil tõsine sinusiit, siis võite ninaloputust praktiseerida 2– 4 korda päevas.

Ei saanud vastust oma küsimusele?

Võta meiega ühendust, aitame igale küsimusele kiirelt vastuse saada. Küllike Põlma kullike@haerm.ee, +37255554596