Biolatte Boulardii 60, Subtilis 60 ja Original 60 toidulisandid

Meie hitt-toodete stardipakk ehk kõik vajalik tugeva vastupanuvõime ja korras seedimise jaoks.

PS! Komplektide ostu korral ei ole võimalik kasutada sooduskuponge.

Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

 

80,68 €

76,65 €

Vaata ostukorvi
Üle 60€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Info

Biolatte Boulardii

Saccharomyces cerevisiae sp. boulardii loob soodsa pinnase mikroorganismidele (nt piimhappebakteritele). BIOLATTE boulardii on andnud häid tulemusi juba üle 20 aasta - selle pantenditud tootmisviis tagab toote stabiilsuse.

BIOLATTE boulardii ei põhjusta patogeense pärmseene kasvu ja sobib ka neile, kes kannatavad pärmiallergia käes, kuna tegemist ei ole tavalise (toidu)pärmiga. Toode sobib vastsündinutele ja on ohutu ka pikaaegsel tarbimisel.

Biolatte Subtilis

Biolatte Subtilis sisaldab patenditud Bacillus subtilist, soolestiku mikroobi tüve (ei ole piimhappebakter), mis toodab looduslikku antibiootikumi – subtiliini. Lisaks toetab tsink rasvhappe ainevahetust, pH tasakaalu ning immuunsüsteemi tavapäraseid toiminguid.

Biolatte Original 

BIOLATTE Originali stabiilsus ja hoolikalt valitud inimspetsiifilised bakteritüved on taganud toote edu läbi aastakümnete. Inimspetsiifilised piimhappebakterid on mao- ja sapphapetele vastupidavamad ja kinnituvad paremini käärsoole limaskestale, tasakaalustades läbi selle mikobioomi.

Kõik tüved on saadud filtreerimismeetodil, mis tagab bakterite parema ellujäämise. Kiiresti jagunevad bakterid on maksimaalse efektiivsuse ja kontsentratsiooniga. Kapslit võib ka avada ja manustada toodet pulbrina. BIOLATTE Original sobib ka lastele, kuid kuni 2-aastastele on kohasem  Original-L.

Koostis

Toodete koostisosad päevases annuses:

Biolatte Boulardii

Koostisosad: mahuaine: maltodekstriin (kartulist), mikrokristalne tselluloos, želeeriv aine: želatiin (kapsel), Saccharomyces cerevisiae sp. boulardii, paakumisvastane aine: ränidioksiid.

Koostisosade kogused päevases annuses parim enne tähtaja saabudes: Saccharomyces cerevisiae sp. boulardii 2E9 cfu (või 4E9 cfu).

Biolatte Subtilis 

Koostisosad: mahuaine: maltodekstriin (kartulist), mikrokristalne tselluloos, želeeriv aine: želatiin (kapsel), Bacillus subtilis, tsinkpikolinaat, paakumisvastane aine: ränidioksiid, magneesiumstearaat.

Koostisosade kogused päevases annuses parim enne tähtaja saabudes: Bacillus subtilis 2.5E9 cfu (või 5E9 cfu), tsink 3.45 mg (38% päevasest kogusest), (või 6.9 mg 76% päevasest kogusest).

Biolatte Original

Koostisosad: mahuaine: maltodekstriin (kartulist), mikrokristalne tselluloos, želeeriv aine: želatiin (kapsel), piimhappebakterid: L. casei, L. fermentum, L. acidophilus, S. thermophilus, E. faecium, paakumisvastane aine: ränidioksiid, magneesiumstearaat.

Koostisosade kogused päevases annuses parim enne tähtaja saabudes: piimhappebakterid 4.5E9 cfu: L. casei, L. fermentum, L. acidophilus, S. thermophilus, E. faecium.

Manustamine

Biolatte Boulardii

Kapslite manustamine: 1–2 kapslit päevas koos veega. Toodet võib manustada nii toiduga kui ka tühja kõhuga.
Annusepakendi manustamine: 1 annusepakend (5 tavakaspslit) päevas koos veega.

Toode sobib ka lastele ning rasedatele- ja imetavatele naistele.

Biolatte Subtilis

Preventatiivne doos 1-2 kapslit päevas koos veega, söömise ajal.

Toode sobib ka lastele ning rasedatele- ja imetavatele naistele.

Biolatte Original

kuni 3 kapslit päevas koos veega, ½ tundi enne või pärast söömist, mitte söögiga koos.
Annusepakendite manustamine: 1 annusepakend (5 tavakapsli sisu) päevas koos veega, ½ tundi enne või pärast söömist.

Toode sobib ka lastele ning rasedatele- ja imetavatele naistele.

Soovitatud annust mitte ületada. Toidulisandeid ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hästi oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Alla 1a lastele soovitame toodet manustada segades kapslis oleva pulbri vähese vee, rinnapiima või toiduga.

Säilitamine

Säilitada kuivas ja pimedas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: Biolatte OY, PL 21, FI-20321 Turu.

Seotud artiklid

  Item 1 of 0

  Vaata ka

   Item 1 of 0
   • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2024
   • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.