2 × Biolatte Subtilis toidulisandid 60 kapslit

Biolatte Subtilis sisaldab patenditud Bacillus subtilist, soolestiku mikroobi tüve (ei ole piimhappebakter), mis toodab looduslikku antibiootikumi- subtiliini. Lisaks toetab tsinkpikolinaat rasvhappe ainevahetust, pH tasakaalu ning immuunsüsteemi tavapäraseid toiminguid. Laktoosivaba, gluteenivaba, pärmivaba.

PS! Komplektide ostu korral ei ole võimalik kasutada sooduskuponge.

58,21 €

55,30 €

Vaata ostukorvi
Üle 60€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Koostis

Koostisosad: mahuaine: maltodekstriin (kartulist), mikrokristalne tselluloos, želeeriv aine: želatiin (kapsel), Bacillus subtilis, tsinkpikolinaat, paakumisvastane aine: ränidioksiid, magneesiumstearaat.

Koostisosade kogused päevases annuses parim enne tähtaja saabudes: Bacillus subtilis 2.5E9 cfu (või 5E9 cfu), tsink 3.45 mg (38% päevasest kogusest), (või 6.9 mg 76% päevasest kogusest).

Manustamine

Preventatiivne doos 1-2 kapslit päevas koos veega, söömise ajal.

Alla 1a lastele soovitame toodet manustada segades kapslis oleva pulbri vedeliku või toiduga. Kapslis oleval pulbril on mõrkjas maitse.

Toode sobib ka rasedatele- ja imetavatele naistele.

Soovitatud annust mitte ületada. Hästi oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.

Säilitamine

Säilitada kuivas ja pimedas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: Biolatte OY, PL 21, FI-20321 Turu.

  • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2024
  • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.