Biolatte Imucol toidulisand 60 kapslit

Toode sisaldab hoolikalt valitud puhtaid koostisosi mh: Bacillus subtilis, Saccharomyces boulardii ja tsinkpikolinaat.

Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

30,44 €

Vaata ostukorvi
Üle 60€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Koostis

Koostisosad: maapirni pulber, mahuaine: mikrokristalne tselluloos, pullulaan (kapsel), Bacillus subtilis, Saccharomyces boulardii, tsinkpikolinaat, taimne D3-vitamiin (kolekaltsiferool), paakumisvastane aine: magneesiumstearaat.

Koostisosade kogused päevases annuses (1-2 kapslis) parim enne tähtaja saabudes: Bacillus subtilis 2.5E9-5E9 cfu, Saccharomyces boulardii 8.25E8-1.65E9 cfu, tsink 6.45-12.9 mg (71,6-143,3% soovituslikust päevasest annusest), D3-vitamiin 1.25-2.5 μg (25-50% soovituslikust päevasest annusest).

Manustamine

Kapslite manustamine: 1-2 kapslit päevas koos vee ja söögiga. Annust võib suurendada vastavalt arsti või apteekri soovitusele.

Toode sobib ka lastele ning rasedatele- ja imetavatele naistele. Sobiv ka veganitele.

Soovitatud annust mitte ületada. Toidulisandeid ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hästi oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.

Säilitamine

Säilitada kuivas ja pimedas kohas. Hoida lastele kättesaamatult.

Tootja: Biolatte OY, PL 21, FI-20321 Turu.

Seotud artiklid

  Item 1 of 0

  Vaata ka

   Item 1 of 0
   • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2024
   • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.