Biolatte Havitall ja Ladyzym 60 toidulisandid komplekt

Naise tervise komplekt

PS! Komplektide ostu korral ei ole võimalik kasutada sooduskuponge.

58,58 €

55,65 €

Vaata ostukorvi
Üle 60€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Info

Havitall

BIOLATTE Havitall sisaldab psülliumikesti, -tuuma ja -idusid, metsmustikapulbrit (C-vitamiin) ja inimspetsiifilisi piimhappebaktereid. Suured (20 mesh’i) koostisosad aeglustavad vajadusel soolestiku protsesse ja psülliumikiud suurendavad ja pehmendavad väljaheitemassi, mille tulemusena aktiveerub soolestiku funktsioon. Kiud puhastavad soolestikku, sidudes end kahjulike ühenditega. Lisaks suurendavad psülliumikiud osmootset rõhku soolestikus, mis laseb piimhappebakteritel soolestikus kiiremini ja tõhusamalt areneda. Ilma arsti või apteekri soovituseta mitte anda alla 6-aastastele lastele (oluline on hea vee joomisharjumus).

Ladyzym
 
Spetsiaalselt naistele suunatud ensüüme, sh koensüümi Q (10) sisaldav preparaat. 

Tooted on kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivabad.

Koostis

Havitall
 
Koostisosad päevases annuses: psülliumi kestad, mustikapulber, inimspetsiifilised piimhappebakterid 1,1E9 cfu: L. casei, L. fermentum, L. acidophilus, S. thermophilus, E. faecium.
 
Ladyzym

Koostisosad: mahuaine: mikrokristalne tselluloos, pullulaan (kapsel), α-amülaas, laktaas (β-galaktosidaas), proteaas, α-galaktosidaas, lipaas, fütaas, koensüüm (Q-10),  paakumisvastane aine: magneesiumstearaat.

Koostisosade kogused päevases annuses parim enne tähtaja saabudes: α-galaktosidaas 600 u*, proteaas 600 u*, laktaas 400 u*, lipaas 200 u*, α-amülaas 48 u*, fütaas 40 u*, koensüüm (Q-10) 2 mg.

*u = ensüümide aktiivsus

Manustamine

Havitall
 
Segada üks supilusikatäis Havitall pulbrit 2 dl veega. Tarbi kohe pärast segamist. Üks kord päevas u 6 g. Soovitatav on juua päeva jooksul lonkshaaval palju vett.
Ilma arsti või apteekri soovituseta mitte anda alla 6-aastastele lastele. 
Pulbrit ei tohi raputada otse suhu, kuna paisub vedelikuga kokkupuutel ning võib tekkida lämbumisoht. 
 
Ladyzym 

1 kapsel päevas veega või vastavalt apteekri või arsti soovitusele. Võtta söögikorra ajal või vahetult pärast söömist.
Ensüümitooteid ei tohi manustada koos teiste ravimite ega ka alkoholiga (vahe peab olema vähemalt 1 tund).

Soovitatud annust mitte ületada. Toidulisandeid ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hästi oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.

Säilitamine

Säilitada kuivas ja pimedas ning lastele kättesaamatus kohas.

Seotud artiklid

  Item 1 of 0

  Vaata ka

   Item 1 of 0
   • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2024
   • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.