Püsimeik Tallinnas Härm OÜ - Piimhappebakterid, boulardii, ensüümid, toidulisandid, probiootikumid
Biolatte logo

piimhappebakterid

Igapäeva stress, ravimikuurid, ebatervislikud eluviisid jne nõrgestavad meie vastupanuvõimet haigustele. Piimhappebakterid aitavad tasakaalustada soolestiku mikrofloorat ja toetavad immuunsüsteemi.

Vaata tooteid
Biolatte logo

Sc. Boulardii

Hea mikropärm, mis säilitab ja aitab taastada soolestiku mikrofloorat ja limaskesta. Limaskesta kahjustumine võimaldab patogeenidel juurdepääsu vereringesse, millele võivad järgneda infektsioonid ja haigused.

Vaata tooteid
Biolatte logo

ensüümid

Ensüümidel on osa kõigis ainevahetusprotsessides ning nad mõjutavad kõiki organismi tähtsaid reaktsioone, nt seedimist, hingamist, haavade ja kudede paranemist, südamelööke ning kasvamist.

Vaata tooteid
Biolatte logo

muud tooted

Biolatte Rabanon - 100% mustrõikaseemnetest pressitud orgaaniline mahl aitab tõhustada maksa, sapi ja neerude tööd.
Biolatte Havitall - Psülliumi kiud suurendavad ja pehmendavad väljaheite massi, mis aktiveerib soole tööd ja aitab soole puhastumisele kaasa, sidudes end kahjulike ühenditega.
Biolatte Subtilis - Bacillus subtilis aitab aktiveerida antikehi tootvaid rakke, hoides ära viiruseid ja patogeenseid baktereid. Tsink toetab pH tasakaalu ja immuunsüsteemi.

Vaata tooteid
Anicol logo

lemmikloomadele

Anicol OY on spetsialiseerunud loomadele mõeldud toodetele. Piimhappebakterid koos ensüümidega ja Sc. boulardii aitavad tõsta looma loomulikku immuunsust ning hoolitseda tema seedesüsteemi eest.

Vaata tooteid
Rhino Horn logo

ninaloputuskann

Puhastab lihtsalt, kuid põhjalikult nina erinevatest ärritajatest (tolm, õietolm, bakterid, viirused), seega on see suurepärane abiline nohu, kinnise nina, allergia, norskamise või rasedusest tingitud ninaturse korral.

Vaata tooteid