Biolatte Original-L ja Boulardii 60 toidulisandid

Sisu 0-2 eluaastaste laste heaolu komplekt. 

PS! Komplektide ostu korral ei ole võimalik kasutada sooduskuponge.

Tooted on kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivabad.

 

55,43 €

52,66 €

Vaata ostukorvi
Üle 60€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Info

Biolatte Original-L

Kergesti lahustuv piimhappebakterite preparaat, mida saab lahustada vees (näiteks lutipudelis) või segada rinnapiimaga. Toode sisaldab imikule omast ja kliiniliselt kontrollitud piimhappebakterit Bifido bacterium B-12, samuti kolme teist elujõulist ja inimspetsiifilist bakteritüve. Original- L ei sisalda allergeene ning seda võib anda juba vastsündinule. See toode oli varem BIOLATTE BB.

Biolatte Boulardii

Saccharomyces cerevisiae sp. boulardii loob soodsa pinnase mikroorganismidele (nt piimhappebakteritele). BIOLATTE boulardii on andnud häid tulemusi juba üle 20 aasta - selle pantenditud tootmisviis tagab toote stabiilsuse.

BIOLATTE boulardii ei põhjusta patogeense pärmseene kasvu ja sobib ka neile, kes kannatavad pärmiallergia käes, kuna tegemist ei ole tavalise (toidu)pärmiga. Toode sobib vastsündinutele ja on ohutu ka pikaaegsel tarbimisel.

Koostis

Toodete koostisosad päevases annuses:

Biolatte Original-L

Koostisosad: mahuaine: meditsiiniline glükoos, piimhappebakterid: L. casei, L. fermentum, Bifidobacterium Bb-12, S. thermophilus.

Koostisosade kogused päevases annuses parim enne tähtaja saabudes: piimhappebakterid 3.75E9-7.5E9 cfu: L. casei, L. fermentum, Bifidobacterium Bb-12, S. thermophilius.

Biolatte Boulardii 

Koostisosad: mahuaine: maltodekstriin (kartulist), mikrokristalne tselluloos, želatiin (kapsel), Saccharomyces cerevisiae sp. boulardii, paakumisvastane aine: ränidioksiid.

Koostisosade kogused päevases annuses parim enne tähtaja saabudes: Saccharomyces cerevisiae sp. boulardii 2E9 cfu (või 4E9 cfu).

Manustamine

Biolatte Original-L

2,5 g (1 tl) segatuna veega (max 37 kraadi). 

Biolatte Boulardii

Kapslite manustamine: 1-2 kapslit päevas koos veega. Toodet võib manustada nii toiduga kui ka tühja kõhuga.
Annusepakendi manustamine: 1 annusepakend (5 tavakaspslit) päevas koos veega.

Alla 1a lastele soovitame toodet manustada segades kapslis oleva pulbri vähese vee või toiduga.

Toode sobib ka rasedatele- ja imetavatele naistele.

Soovitatud annust mitte ületada. Toidulisandeid ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hästi oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.

Säilitamine

Säilitada kuivas ja pimedas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: Biolatte OY, PL 21, FI-20321 Turu.

Seotud artiklid

  Item 1 of 0

  Vaata ka

   Item 1 of 0
   • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2024
   • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.