Biolatte Travel toidulisand 30 kapslit

PS! Laos hetkel 10/2024 parim enne partii.

Toode reisijatele, mis ühendab endas piimhappebaktereid, tsinkpikolinaadi ja Saccharomyces cerevisiae sp. boulardiid. Toode on väikeses pakendis, et seda oleks mugav ka reisi ajal kasutada. Tarvitamist tuleks alustada juba nädal-kaks enne reisi ning manustada koju saabumiseni.

Tootes olev tsink toetab rasvhappe ainevahetust ja immuunsüsteemi normaalset tööd. Sc. boulardii ei põhjusta patogeense pärmseene kasvu ja sobib ka neile, kes kannatavad pärmiallergia käes, kuna tegemist ei ole tavalise (toidu)pärmiga. Toode sobib lastele ja on ohutu ka pikaaegsel tarbimisel.

Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

 

23,65 €

Vaata ostukorvi
Üle 60€ ostu puhul on TASUTA TRANSPORT Itella SmartPost pakiautomaati!
Koostis

Koostisosad: mahuaine: maltodekstriin, mikrokristalne tselluloos, želatiin (kapsel), Saccharomyces cerevisiae sp. boulardii, piimhappebakterid: S. thermophilus, Bifidobacterium Bb-12, tsinkpikolinaat, paakumisvastane aine: ränidioksiid.

Koostisosade kogused päevases annuses parim enne tähtaja saabudes: piimhappebakterid 1.6E9 cfu: S. thermophilius, Bifidobacterium Bb-12, Saccharomyces cerevisiae sp. boulardii 1E9 cfu, tsink 6.325 mg (70.27 % päevasest vajadusest).

Manustamine

1 kapsel päevas veega või vastavalt apteekri või arsti soovitusele.

Soovitame toodet hakata tarbima nädal enne reisi algust ja jätkata kogu reisi ajal.

Toode sobib ka lastele ning rasedatele- ja imetavatele naistele. 

Soovitatud annust mitte ületada. Toidulisandeid ei tohi kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hästi oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi.

Säilitamine

Säilitada kuivas ja pimedas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: Biolatte OY, PL 21, FI-20321 Turu.

  • ©Haerm.ee | Kõik õigused kaitstud 2024
  • Kodulehekülje sisu ei ole lubatud avalikustada, levitada või kasutada mistahes muul viisil ja kohas ilma Härm OÜ kirjaliku loata. Avalikustamisel peab säilima viide info algallikale va juhul kui ei ole kokkulepitud teisiti. Veebilehe sisu võib printida vaid isiklikuks kasutamiseks.