Püsimeik Tallinnas Härm OÜ - Piimhappebakterid, boulardii, ensüümid, toidulisandid, probiootikumid
Biolatte logo

Biolatte OY asutaja Yves Delatte on uurinud piimhappebaktereid ja tervisega seotud küsimusi rohkem kui 40 aastat. Biolatte OY ei loo mitte ainult uusi tehnoloogiaid ja tooteid, vaid neil on uus lähenemine tervisele ja haigustele. Biolatte OY valmistab ainult piimhappebakterid, SC. boulardii- ja ensüümitooteid. Nad teevad koostööd ainult tuntud mikroorganismipankadega ning kasutavad ametlikult registreeritud ja kontrollitud bakteritüvesid.

Terve olemiseks on oluline kaitsta soolestiku limaskesta Sc. cerevisiae sp. boulardiiga ja hoida õigete piimhappebakteritega soolestiku mikroobide tasakaal korras. Ensüümitooted tagavad soolestikus toidu lõhustumise ning psüllium toetab soolestiku toimimist.

Biolatte tootedes ei ole testimiste käigus ühtegi allergeeni leitud.

Biolatte piimhappebakterid

Igapäeva stress, ravimikuurid, ebatervislikud eluviisid jne nõrgestavad meie vastupanuvõimet haigustele. Piimhappebakterid aitavad tasakaalustada soolestiku mikrofloorat ja toetavad immuunsüsteemi.

Vaata tooteid

Biolatte Sc. Boulardii

Hea mikropärm, mis säilitab ja aitab taastada soolestiku mikrofloorat ja limaskesta. Limaskesta kahjustumine võimaldab patogeenidel juurdepääsu vereringesse, millele võivad järgneda infektsioonid ja haigused.

Vaata tooteid

Biolatte ensüümid

Ensüümidel on osa kõigis ainevahetusprotsessides ning nad mõjutavad kõiki organismi tähtsaid reaktsioone, nt seedimist, hingamist, haavade ja kudede paranemist, südamelööke ning kasvamist.

Vaata tooteid

Biolatte muud tooted

Biolatte Rabanon

Biolatte Havitall

UUS! Biolatte Subtilis

Vaata tooteid